Jaki laser do depilacji wybrać?

W ostatnich latach epilacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu, że za sprawą dobrze dobranego lasera pozwala na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z różnych miejsc ciała, poprawia samoocenę, a także znacznie skraca czas przeznaczony na wykonywanie domowych zabiegów pielęgnacyjnych, między innymi samodzielnej depilacji. Ponadto trwałe usuwanie owłosienia okazuje się idealnym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy zmagają się z niezwykle wrażliwą skórą i po domowej depilacji zmagają się z podrażnieniami czy wrastającymi włoskami. Z tego też powodu warto dowiedzieć się, czym wyróżniają się poszczególne lasery przeznaczone do depilacji i na który z nich się zdecydować, aby zapewnić pacjentom większy komfort oraz satysfakcję.

Czym powinien wyróżniać się wysokiej jakości laser do depilacji?

W przypadku takiego zabiegu jak laserowa depilacja największą popularnością cieszą się lasery IPL praz LightSheer. Pierwszy wspomniany laser cechuje się nieco słabszym działaniem, przez co wymaga większej liczby zabiegów i powtórzeń w przyszłości. Z tego też powodu zabiegi z jego użyciem wiążą się z niższą ceną i przez niektórych pacjentów nie są uważane za bardzo trwałe. Z kolei laser de depilacji LightSheer skutecznie uszkadza cebulki włosowe i po serii zabiegów pozwala niemal całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia. To sprawia, że wyróżnia się dużym zainteresowaniem pacjentów i zapewnia im satysfakcję. Mimo to jedną z jego wad okazuje się fakt, że nie sprawdzi się równie dobrze w przypadku ciemnych karnacji ze względu na mniejszą falę światła.

Oprócz wspomnianych laserów godnym uwagi rozwiązaniem okazuje się laser do depilacji ATTOS, który zyskuje coraz większe zainteresowanie za sprawą swojej większej skuteczności i krótszym zabiegom. Dzieje się tak, ponieważ jest to laser kosmetyczny do depilacji, który wykorzystuje aż trzy wiązki światła o przemyślanych długościach wynoszących 1064 nm, 808 nm i 755 nm. Wykorzystanie pierwszej wymienionej długości pozwala na skuteczne usuwanie owłosienia nawet w przypadku osób z ciemną karnacją, co okazuje się dużą przewagą nad opisanymi wcześniej urządzeniami i tym samym trafia do większej grupy pacjentów. W efekcie, jeśli chodzi o zakup takiego produktu jak ATTOS laser kosmetyczny, cena urządzenia bardzo szybko się zwraca i wpływa na większe zyski gabinetu.

Laser diodowy ATTOS – dla kogo będzie godnym uwagi wyborem?

Laser kosmetyczny ATTOS, który pojawia się między innymi w ofercie hurtowni Attre, wyróżnia się zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozytywnie wpływają na komfort pacjenta podczas zabiegu. Za sprawą trzech wiązek światła, które uszkadzają przede wszystkim cebulki włosków, a nie pozostałe tkanki, co ma miejsce w przypadku laserów IPL, znacznie zmniejsza się ryzyko poparzeń czy innych podrażnień. Ponadto dzięki usunięciu zbędnego owłosienia pacjenci nie muszą martwić się podrażnieniami wynikającymi z domowej depilacji czy z wrastającymi włoskami, które często prowadzą do zapalenia mieszków włosowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *