Silikonowy klon penisa: gadżet na tęsknotę i na pamiątkę

Silikonowy klon penisa może być równie dobrze wybrykiem dojrzewających chłopców, jak i wyrazem dojrzałej namiętności i fascynacji męskim ciałem, która graniczy z obsesją. Gdzieś pomiędzy tymi biegunami znajduje się mnóstwo sytuacji, w których klonowanie penisa w silikonie może być nie tylko bardzo stymulujące erotycznie, ale mieć też duże znaczenie czysto praktyczne.

Zestaw do klonowania penisa jest doskonałym dowodem na to, że przeglądając zakładki produktowe internetowych sex shopów nie warto poprzestawać wyłącznie na podstawowym asortymencie. Obok zakładek, które prezentują dilda, afrodyzjaki czy bieliznę erotyczną znajdują się też niepozorne działy oznaczone jako „pozostałe” czy „dodatki”. To prawdziwe zagłębie dla ciekawskich i obdarzonych poczuciem humoru klientów. W kategoriach „zabawny gadżet” można też traktować zestaw do klonowania penisa. Jednak może to być również sposób na radzenie sobie z rozłąką.

Kiedy przydaje się odlew własnego penisa?

Nie od dziś wiadomo, że męski penis jest bardzo silnym fetyszem. Jednym z ciekawszych przedstawień tego tematu w sztuce jest kultowy film Nagisy Ōshimy „Imperium zmysłów”. W finałowej sekwencji główna bohaterka obcina penis swego martwego kochanka, aby zachować go jako jedyną pamiątkę. Bezkrwawą wersją takiego zachowania jest sklonowanie, czyli wykonanie silikonowego odlewu penisa.

Jest przynajmniej kilka powodów, które mogą nas skłonić do wykonania odlewu naszego przyrodzenia i użycia go do własnych celów lub pozostawienia dla potomności:

  • ciekawość własnego ciała – dla dojrzałego, zdrowego mężczyzny penis jest centrum świata: skłonność do eksperymentów i porównań (wielkości, kształtu, proporcji) przejawiają dojrzewający chłopcy i dojrzali mężczyźni – faceci dumni ze swoich gabarytów nie mieliby zapewne nic przeciwko posiadaniu odlewu penisa we wzwodzie,
  • zabawny prezent dla ukochanej lub ukochanego – odlew penisa może być zabawnym prezentem na rocznicę związku czy Walentynki – pamiątką, sugestią, a nawet gadżetem erotycznym, ponieważ odlewu można używać jako dilda,
  • gadżet do cyberseksu – odlew penisa może być gadżetem „zamiast”: pozostawiony kochankowi lub kochance pomoże przetrwać czas rozłąki z bliską osobą i służyć do pobudzania się w czasie uprawiania seksu za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy telefonu.

Sam proces odlewania członka w silikonie może być elementem celebracji jakiegoś ważnego momentu w naszym życiu intymnym.

Erotyczne gry z użyciem płynnego silikonu

Wykonanie odlewu penisa wymaga doprowadzenia członka do wzwodu. Nie musimy tego robić sami – jeżeli zajmiemy się przygotowaniem odlewu z udziałem partnera czy partnerki, to proces technologiczny ma szansę zamienić się w emocjonującą grę erotyczną.

Pewnym problemem może okazać się utrzymanie pełnej erekcji przez wystarczająco długi czas. Jak zmniejszyć ryzyko zepsucia odlewu? Rozwiązanie podpowiada doradca klienta reprezentujący sklep z gadżetami erotycznymi Afrodyta: – Najprostszym sposobem na utrzymanie twardości członka jest założenie pierścienia erekcyjnego. Gadżet skutecznie blokuje odpływ krwi z ciał jamistych i zapobiega opadaniu członka. Doskonałym pomysłem jest też użycie pompki do powiększania penisa – nie tylko uzyskamy szybką erekcję, ale też powiększymy grubość i długość przyrodzenia. Warto też sięgnąć po preparaty ułatwiające i przedłużające erekcję. Najlepsze efekty daje łączne zastosowanie wszystkich wymienionych sposobów. Bardzo ważne jest też zachowanie partnera, który może skutecznie stymulować członek dłońmi i ustami. Warto też zaaranżować prostą grę wcieleniową, w której jeden z partnerów odegra rolę modela, a drugi artysty wykonującego odlew.

Jak skopiować własne przyrodzenie?

Zestawy do klonowania penisa są najczęściej złożone ze wszystkich potrzebnych materiałów i akcesoriów. Poza masami plastycznymi (guma silikonowa, żel i utwardzacz) znajdziemy w nim formę, rękawiczki i narzędzia do mieszania, a nawet pierścień erekcyjny. Postępowanie zgodnie z instrukcją zapewnia uzyskanie doskonałych efektów.

Najbardziej ekscytujący jest moment, w którym musimy włożyć sterczące przyrodzenie do tuby z rozrobionym silikonem. Po zanurzeniu członka w masie musimy utrzymać erekcję przez minimum 2 min. Następnie należy zdjąć pierścień erekcyjny i pozwolić na lekkie zwiotczenie penisa. Dzięki temu wyjmiemy go łatwo z formy, bez uszkodzenia odlewu.

Kolejny etap odlewania rozpoczynamy po całkowitym zastygnięciu masy żelowej. Rozrabiamy porcję gumy silikonowej i wlewamy do formy. Lepsze zestawy do klonowania penisa zawierają też element wibrujący, który w tym momencie możemy zatopić w silikonie. Odlew jest gotowy po związaniu masy. Zestawy do klonowania są dostępne z masami silikonowymi w różnych kolorach. W efekcie możemy dopasować dildo do indywidualnych upodobań. Posiadanie kopii własnego penisa w kolorze zdecydowanie odmiennym od naturalnego ma w sobie odrobinę przyjemnej perwersji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *